Zawstydzająca porażka w Pucharze Polski..

Nasz zespół już w swoim pierwszym meczu odpadł z rozgrywek o Puchar Polski na szczeblu LZPN.

Kluby IV-ligowe rozpoczęły zmagania w lubuskim PP od 2 rundy. Naszym rywalem był występujący w gorzowskiej A-klasie SHR Wojcieszyce (3 miejsce po 7 kolejkach, 4 wygrane, 2 remisy, 1 porażka, 14pkt., bramki 16:8). Rywale Czarnych w 1 rundzie wyeliminowali grającą w okręgówce Różę Różanki (2:1).

Środowe spotkanie źle się dla nas zaczęło. W 10 minucie gospodarze prowadzili 1:0. Od 35' graliśmy w osłabieniu (po 2 żółtej kartce Michała Piśko). Tuż przed przerwą SHR podwyższył na 2:0.

Bramka Szymona Lemieszka (52') dawała jeszcze nadzieję na uniknięcie niespodziewanej porażki z grającym o dwie klasy niżej przeciwnikiem.

Niestety trafienia SHR w 70 i 75 minucie rozstrzygnęły mecz i Witnicy zostaje w tym sezonie już tylko liga..

Skład CzBW: 1. Tomasz Błażuk, 5. Michał Piśko, 8. Paweł Hojka, 4. Mateusz Kozik, 2. Michał Rajkiewicz, 10. Krzysztof Grzybowski, 17. Adrian Kijak, 11. Michał Stojanowski (52' 14. Szymon Lemieszek), 16. Damian Wójcik, 7. Piotr Przywitowski, 3. Michał Zakryszko.

Bramka dla Czarnych: Szymon Lemieszek (52' na 2:1). Bramki dla SHR padły w 10, 44, 70 i 75'.

W 35 minucie Michał Piśko otrzymał czerwoną kartkę (2 żółta).