IV Liga Lubuska 2013/2014
Print
1 kolejka 10-08-2013 11:00 Orzeł Międzyrzecz 0 : 4 Spójnia Ośno Lubuskie
  10-08-2013 16:00 ZAP Syrena Zbąszynek 6 : 1 Lubuszanin Drezdenko
  10-08-2013 16:00 ŁKS Łęknica 0 : 1 Odra Bytom Odrzański
  10-08-2013 16:00 Budowlani Lubsko 2 : 3 Czarni Browar Witnica
  10-08-2013 17:00 Korona Kożuchów 3 : 2 Łucznik Strzelce Krajeńskie
  10-08-2013 17:00 Piast Czerwieńsk 0 : 5 Arka Nowa Sól
  10-08-2013 18:00 Piast Iłowa 1 : 1 Dąb Przybyszów
  11-08-2013 17:30 Meprozet Stare Kurowo 1 : 2 Sprotavia Szprotawa

2 kolejka 15-08-2013 11:00 Czarni Browar Witnica 2 : 1 Korona Kożuchów
  15-08-2013 17:00 Lubuszanin Drezdenko 1 : 2 Spójnia Ośno Lubuskie
  15-08-2013 17:00 Arka Nowa Sól 4 : 1 Meprozet Stare Kurowo
  15-08-2013 17:00 Dąb Przybyszów 6 : 1 Orzeł Międzyrzecz
  15-08-2013 17:00 Łucznik Strzelce Krajeńskie 1 : 2 Piast Czerwieńsk
  15-08-2013 17:00 Piast Iłowa 1 : 0 Odra Bytom Odrzański
  15-08-2013 17:00 ZAP Syrena Zbąszynek 1 : 1 Budowlani Lubsko
  15-08-2013 17:00 Sprotavia Szprotawa 3 : 1 ŁKS Łęknica

3 kolejka 17-08-2013 16:00 Budowlani Lubsko 4 : 0 Lubuszanin Drezdenko
  17-08-2013 16:00 Orzeł Międzyrzecz 3 : 1 Odra Bytom Odrzański
  17-08-2013 17:00 Spójnia Ośno Lubuskie 1 : 2 Dąb Przybyszów
  17-08-2013 17:00 Piast Czerwieńsk 2 : 1 Czarni Browar Witnica
  17-08-2013 17:00 ŁKS Łęknica 4 : 1 Arka Nowa Sól
  17-08-2013 18:00 Piast Iłowa 0 : 0 Sprotavia Szprotawa
  18-08-2013 17:00 Korona Kożuchów 2 : 1 ZAP Syrena Zbąszynek
  18-08-2013 17:00 Meprozet Stare Kurowo 2 : 1 Łucznik Strzelce Krajeńskie

4 kolejka 24-08-2013 11:00 Czarni Browar Witnica 3 : 0 Meprozet Stare Kurowo
  24-08-2013 13:00 Odra Bytom Odrzański 1 : 6 Spójnia Ośno Lubuskie
  24-08-2013 16:00 Sprotavia Szprotawa 1 : 0 Orzeł Międzyrzecz
  24-08-2013 16:00 Budowlani Lubsko 5 : 0 Korona Kożuchów
  24-08-2013 16:00 Arka Nowa Sól 5 : 1 Piast Iłowa
  24-08-2013 16:00 Łucznik Strzelce Krajeńskie 1 : 1 ŁKS Łęknica
  24-08-2013 17:00 ZAP Syrena Zbąszynek 1 : 1 Piast Czerwieńsk
  24-08-2013 17:00 Lubuszanin Drezdenko 1 : 2 Dąb Przybyszów

5 kolejka 30-08-2013 17:30 Spójnia Ośno Lubuskie 1 : 1 Sprotavia Szprotawa
  31-08-2013 12:00 ŁKS Łęknica 3 : 2 Czarni Browar Witnica
  31-08-2013 16:00 Orzeł Międzyrzecz 1 : 1 Arka Nowa Sól
  31-08-2013 17:00 Piast Czerwieńsk 1 : 3 Budowlani Lubsko
  31-08-2013 17:00 Dąb Przybyszów 6 : 2 Odra Bytom Odrzański
  31-08-2013 17:00 Piast Iłowa 5 : 1 Łucznik Strzelce Krajeńskie
  31-08-2013 17:00 Korona Kożuchów 2 : 1 Lubuszanin Drezdenko
  01-09-2013 16:00 Meprozet Stare Kurowo 2 : 0 ZAP Syrena Zbąszynek

6 kolejka 07-09-2013 11:00 Sprotavia Szprotawa 3 : 2 Dąb Przybyszów
  07-09-2013 15:00 Budowlani Lubsko 4 : 0 Meprozet Stare Kurowo
  07-09-2013 15:00 Arka Nowa Sól 1 : 0 Spójnia Ośno Lubuskie
  07-09-2013 15:00 Łucznik Strzelce Krajeńskie 2 : 2 Orzeł Międzyrzecz
  07-09-2013 16:00 Korona Kożuchów 4 : 2 Piast Czerwieńsk
  07-09-2013 16:00 Lubuszanin Drezdenko 1 : 3 Odra Bytom Odrzański
  07-09-2013 16:00 ZAP Syrena Zbąszynek 3 : 4 ŁKS Łęknica
  07-09-2013 17:00 Czarni Browar Witnica 2 : 1 Piast Iłowa

7 kolejka 14-09-2013 16:00 Dąb Przybyszów 1 : 0 Arka Nowa Sól
  14-09-2013 16:00 Odra Bytom Odrzański 0 : 0 Sprotavia Szprotawa
  14-09-2013 16:00 ŁKS Łęknica 3 : 1 Budowlani Lubsko
  14-09-2013 16:00 Orzeł Międzyrzecz 0 : 2 Czarni Browar Witnica
  14-09-2013 16:00 Piast Czerwieńsk 3 : 0 Lubuszanin Drezdenko
  14-09-2013 16:00 Spójnia Ośno Lubuskie 0 : 0 Łucznik Strzelce Krajeńskie
  14-09-2013 17:00 Piast Iłowa 3 : 0 ZAP Syrena Zbąszynek
  15-09-2013 16:00 Meprozet Stare Kurowo 2 : 1 Korona Kożuchów

8 kolejka 21-09-2013 15:00 Łucznik Strzelce Krajeńskie 2 : 3 Dąb Przybyszów
  21-09-2013 15:00 Budowlani Lubsko 0 : 2 Piast Iłowa
  21-09-2013 16:00 Arka Nowa Sól 3 : 2 Odra Bytom Odrzański
  21-09-2013 16:00 Korona Kożuchów 2 : 7 ŁKS Łęknica
  21-09-2013 16:00 Piast Czerwieńsk 1 : 0 Meprozet Stare Kurowo
  21-09-2013 16:00 Czarni Browar Witnica 0 : 1 Spójnia Ośno Lubuskie
  21-09-2013 16:00 ZAP Syrena Zbąszynek 0 : 2 Orzeł Międzyrzecz
  21-09-2013 16:00 Lubuszanin Drezdenko 1 : 2 Sprotavia Szprotawa

9 kolejka 28-09-2013 14:30 Sprotavia Szprotawa 1 : 2 Arka Nowa Sól
  28-09-2013 15:00 Odra Bytom Odrzański 4 : 0 Łucznik Strzelce Krajeńskie
  28-09-2013 15:00 Dąb Przybyszów 0 : 1 Czarni Browar Witnica
  28-09-2013 16:00 ŁKS Łęknica 2 : 1 Piast Czerwieńsk
  28-09-2013 16:00 Piast Iłowa 3 : 0 Korona Kożuchów
  28-09-2013 16:00 Orzeł Międzyrzecz 1 : 2 Budowlani Lubsko
  28-09-2013 16:00 Spójnia Ośno Lubuskie 3 : 0 ZAP Syrena Zbąszynek
  29-09-2013 14:00 Meprozet Stare Kurowo 2 : 0 Lubuszanin Drezdenko

10 kolejka 05-10-2013 14:30 Łucznik Strzelce Krajeńskie 1 : 5 Sprotavia Szprotawa
  05-10-2013 14:30 Budowlani Lubsko 3 : 1 Spójnia Ośno Lubuskie
  05-10-2013 15:00 Piast Czerwieńsk 2 : 1 Piast Iłowa
  05-10-2013 15:00 ZAP Syrena Zbąszynek 1 : 6 Dąb Przybyszów
  05-10-2013 15:00 Lubuszanin Drezdenko 1 : 0 Arka Nowa Sól
  05-10-2013 15:00 Korona Kożuchów 1 : 1 Orzeł Międzyrzecz
  05-10-2013 16:00 Czarni Browar Witnica 2 : 2 Odra Bytom Odrzański
  06-10-2013 14:00 Meprozet Stare Kurowo 0 : 0 ŁKS Łęknica

11 kolejka 12-10-2013 14:30 Arka Nowa Sól 7 : 0 Łucznik Strzelce Krajeńskie
  12-10-2013 14:30 Sprotavia Szprotawa 1 : 1 Czarni Browar Witnica
  12-10-2013 15:00 Piast Iłowa 0 : 0 Meprozet Stare Kurowo
  12-10-2013 15:00 Odra Bytom Odrzański 2 : 0 ZAP Syrena Zbąszynek
  12-10-2013 15:00 Spójnia Ośno Lubuskie 2 : 0 Korona Kożuchów
  12-10-2013 15:00 Dąb Przybyszów 2 : 1 Budowlani Lubsko
  12-10-2013 15:00 ŁKS Łęknica 2 : 0 Lubuszanin Drezdenko
  12-10-2013 16:00 Orzeł Międzyrzecz 0 : 1 Piast Czerwieńsk

12 kolejka 19-10-2013 14:00 Budowlani Lubsko 7 : 2 Odra Bytom Odrzański
  19-10-2013 14:00 Korona Kożuchów 0 : 2 Dąb Przybyszów
  19-10-2013 15:00 ZAP Syrena Zbąszynek 1 : 2 Sprotavia Szprotawa
  19-10-2013 15:00 ŁKS Łęknica 0 : 1 Piast Iłowa
  19-10-2013 15:00 Czarni Browar Witnica 1 : 0 Arka Nowa Sól
  19-10-2013 15:00 Lubuszanin Drezdenko 1 : 2 Łucznik Strzelce Krajeńskie
  19-10-2013 15:00 Piast Czerwieńsk 1 : 3 Spójnia Ośno Lubuskie
  20-10-2013 14:00 Meprozet Stare Kurowo 1 : 0 Orzeł Międzyrzecz

13 kolejka 26-10-2013 14:00 Sprotavia Szprotawa 1 : 2 Budowlani Lubsko
  26-10-2013 14:00 Spójnia Ośno Lubuskie 3 : 2 Meprozet Stare Kurowo
  26-10-2013 14:00 Arka Nowa Sól 0 : 2 ZAP Syrena Zbąszynek
  26-10-2013 14:00 Łucznik Strzelce Krajeńskie 0 : 3 Czarni Browar Witnica
  26-10-2013 14:00 Dąb Przybyszów 1 : 0 Piast Czerwieńsk
  26-10-2013 14:30 Piast Iłowa 1 : 0 Lubuszanin Drezdenko
  26-10-2013 15:00 Orzeł Międzyrzecz 2 : 2 ŁKS Łęknica
  26-10-2013 15:00 Odra Bytom Odrzański 1 : 2 Korona Kożuchów

14 kolejka 02-11-2013 13:00 Budowlani Lubsko 3 : 1 Arka Nowa Sól
  02-11-2013 13:00 Korona Kożuchów 0 : 1 Sprotavia Szprotawa
  02-11-2013 13:00 Lubuszanin Drezdenko 1 : 2 Czarni Browar Witnica
  02-11-2013 14:00 ŁKS Łęknica 1 : 1 Spójnia Ośno Lubuskie
  02-11-2013 14:00 Piast Iłowa 3 : 2 Orzeł Międzyrzecz
  02-11-2013 14:00 Piast Czerwieńsk 5 : 2 Odra Bytom Odrzański
  02-11-2013 14:00 ZAP Syrena Zbąszynek 2 : 1 Łucznik Strzelce Krajeńskie
  03-11-2013 13:00 Meprozet Stare Kurowo 1 : 1 Dąb Przybyszów

15 kolejka 09-11-2013 13:00 Spójnia Ośno Lubuskie 2 : 1 Piast Iłowa
  09-11-2013 13:00 Arka Nowa Sól 2 : 1 Korona Kożuchów
  09-11-2013 13:00 Dąb Przybyszów 1 : 1 ŁKS Łęknica
  09-11-2013 13:00 Łucznik Strzelce Krajeńskie 5 : 0 Budowlani Lubsko
  09-11-2013 13:00 Czarni Browar Witnica 0 : 0 ZAP Syrena Zbąszynek
  09-11-2013 13:00 Odra Bytom Odrzański 1 : 0 Meprozet Stare Kurowo
  09-11-2013 13:00 Orzeł Międzyrzecz 1 : 0 Lubuszanin Drezdenko
  09-11-2013 13:00 Sprotavia Szprotawa 4 : 0 Piast Czerwieńsk

16 kolejka 29-03-2014 13:00 Odra Bytom Odrzański 1 : 1 ŁKS Łęknica
  29-03-2014 13:00 Łucznik Strzelce Krajeńskie 4 : 0 Korona Kożuchów
  29-03-2014 13:00 Spójnia Ośno Lubuskie 3 : 1 Orzeł Międzyrzecz
  29-03-2014 13:00 Sprotavia Szprotawa 1 : 1 Meprozet Stare Kurowo
  29-03-2014 14:00 Lubuszanin Drezdenko 7 : 0 ZAP Syrena Zbąszynek
  29-03-2014 14:00 Czarni Browar Witnica 3 : 1 Budowlani Lubsko
  29-03-2014 15:00 Dąb Przybyszów 2 : 0 Piast Iłowa
  29-03-2014 15:00 Arka Nowa Sól 1 : 0 Piast Czerwieńsk

17 kolejka 05-04-2014 14:00 Spójnia Ośno Lubuskie 2 : 0 Lubuszanin Drezdenko
  05-04-2014 15:00 Piast Czerwieńsk 2 : 3 Łucznik Strzelce Krajeńskie
  05-04-2014 15:00 Odra Bytom Odrzański 4 : 3 Piast Iłowa
  05-04-2014 15:00 Budowlani Lubsko 3 : 1 ZAP Syrena Zbąszynek
  05-04-2014 15:00 Korona Kożuchów 0 : 1 Czarni Browar Witnica
  05-04-2014 16:00 Orzeł Międzyrzecz 0 : 3 Dąb Przybyszów
  05-04-2014 16:00 ŁKS Łęknica 0 : 1 Sprotavia Szprotawa
  06-04-2014 13:00 Meprozet Stare Kurowo 1 : 1 Arka Nowa Sól

18 kolejka 12-04-2014 15:00 Lubuszanin Drezdenko 0 : 0 Budowlani Lubsko
  12-04-2014 15:00 Sprotavia Szprotawa 0 : 1 Piast Iłowa
  12-04-2014 15:00 ZAP Syrena Zbąszynek 2 : 0 Korona Kożuchów
  12-04-2014 15:00 Łucznik Strzelce Krajeńskie 0 : 0 Meprozet Stare Kurowo
  12-04-2014 16:00 Odra Bytom Odrzański 2 : 2 Orzeł Międzyrzecz
  12-04-2014 16:00 Dąb Przybyszów 1 : 0 Spójnia Ośno Lubuskie
  12-04-2014 16:00 Czarni Browar Witnica 1 : 1 Piast Czerwieńsk
  12-04-2014 16:00 Arka Nowa Sól 4 : 1 ŁKS Łęknica

19 kolejka 19-04-2014 11:00 Piast Czerwieńsk 1 : 1 ZAP Syrena Zbąszynek
  19-04-2014 12:00 Odra Bytom Odrzański 2 : 0 Spójnia Ośno Lubuskie
  19-04-2014 15:00 Piast Iłowa 1 : 1 Arka Nowa Sól
  19-04-2014 16:00 Dąb Przybyszów 1 : 0 Lubuszanin Drezdenko
  19-04-2014 16:00 ŁKS Łęknica 1 : 1 Łucznik Strzelce Krajeńskie
  19-04-2014 16:00 Orzeł Międzyrzecz 1 : 3 Sprotavia Szprotawa
  19-04-2014 16:00 Korona Kożuchów 1 : 3 Budowlani Lubsko
  19-04-2014 17:00 Meprozet Stare Kurowo 1 : 3 Czarni Browar Witnica

20 kolejka 26-04-2014 15:00 Lubuszanin Drezdenko 5 : 0 Korona Kożuchów
  26-04-2014 15:00 Budowlani Lubsko 1 : 1 Piast Czerwieńsk
  26-04-2014 15:00 Sprotavia Szprotawa 1 : 1 Spójnia Ośno Lubuskie
  26-04-2014 15:00 ZAP Syrena Zbąszynek 2 : 1 Meprozet Stare Kurowo
  26-04-2014 15:00 Łucznik Strzelce Krajeńskie 1 : 0 Piast Iłowa
  26-04-2014 16:00 Arka Nowa Sól 5 : 1 Orzeł Międzyrzecz
  26-04-2014 17:00 Odra Bytom Odrzański 0 : 1 Dąb Przybyszów
  26-04-2014 17:00 Czarni Browar Witnica 3 : 1 ŁKS Łęknica

21 kolejka 30-04-2014 17:00 Meprozet Stare Kurowo 4 : 4 Budowlani Lubsko
  01-05-2014 15:00 Orzeł Międzyrzecz 1 : 3 Łucznik Strzelce Krajeńskie
  01-05-2014 16:00 Piast Czerwieńsk 2 : 3 Korona Kożuchów
  01-05-2014 16:00 Spójnia Ośno Lubuskie 5 : 0 Arka Nowa Sól
  01-05-2014 17:00 ŁKS Łęknica 0 : 0 ZAP Syrena Zbąszynek
  01-05-2014 17:00 Odra Bytom Odrzański 2 : 2 Lubuszanin Drezdenko
  01-05-2014 17:00 Dąb Przybyszów 1 : 0 Sprotavia Szprotawa
  01-05-2014 17:00 Piast Iłowa 4 : 1 Czarni Browar Witnica

22 kolejka 03-05-2014 16:00 Lubuszanin Drezdenko 1 : 2 Piast Czerwieńsk
  03-05-2014 16:00 Łucznik Strzelce Krajeńskie 0 : 0 Spójnia Ośno Lubuskie
  03-05-2014 16:00 Korona Kożuchów 2 : 0 Meprozet Stare Kurowo
  03-05-2014 16:00 Arka Nowa Sól 1 : 0 Dąb Przybyszów
  03-05-2014 16:00 Budowlani Lubsko 8 : 3 ŁKS Łęknica
  03-05-2014 16:00 Sprotavia Szprotawa 2 : 3 Odra Bytom Odrzański
  03-05-2014 17:00 Czarni Browar Witnica 2 : 0 Orzeł Międzyrzecz
  03-05-2014 17:00 ZAP Syrena Zbąszynek 0 : 2 Piast Iłowa

23 kolejka 10-05-2014 16:00 Spójnia Ośno Lubuskie 1 : 0 Czarni Browar Witnica
  10-05-2014 16:00 Orzeł Międzyrzecz 0 : 3 ZAP Syrena Zbąszynek
  10-05-2014 17:00 Piast Iłowa 0 : 0 Budowlani Lubsko
  10-05-2014 17:00 Odra Bytom Odrzański 2 : 0 Arka Nowa Sól
  10-05-2014 17:00 ŁKS Łęknica 2 : 1 Korona Kożuchów
  10-05-2014 17:00 Dąb Przybyszów 0 : 1 Łucznik Strzelce Krajeńskie
  10-05-2014 17:00 Meprozet Stare Kurowo 2 : 1 Piast Czerwieńsk
  11-05-2014 16:00 Sprotavia Szprotawa 6 : 0 Lubuszanin Drezdenko

24 kolejka 14-05-2014 17:30 Piast Czerwieńsk 1 : 1 ŁKS Łęknica
  17-05-2014 16:00 Lubuszanin Drezdenko 2 : 1 Meprozet Stare Kurowo
  17-05-2014 16:00 Łucznik Strzelce Krajeńskie 0 : 1 Odra Bytom Odrzański
  17-05-2014 16:00 Arka Nowa Sól 2 : 2 Sprotavia Szprotawa
  17-05-2014 16:00 Budowlani Lubsko 8 : 3 Orzeł Międzyrzecz
  17-05-2014 17:00 ZAP Syrena Zbąszynek 0 : 3 Spójnia Ośno Lubuskie
  17-05-2014 17:00 Korona Kożuchów 2 : 2 Piast Iłowa
  17-05-2014 17:00 Czarni Browar Witnica 0 : 2 Dąb Przybyszów

25 kolejka 24-05-2014 16:00 Arka Nowa Sól 1 : 0 Lubuszanin Drezdenko
  24-05-2014 16:00 Orzeł Międzyrzecz 1 : 2 Korona Kożuchów
  24-05-2014 17:00 Piast Iłowa 3 : 0 Piast Czerwieńsk
  24-05-2014 17:00 Dąb Przybyszów 5 : 3 ZAP Syrena Zbąszynek
  24-05-2014 17:00 ŁKS Łęknica 2 : 0 Meprozet Stare Kurowo
  24-05-2014 17:00 Odra Bytom Odrzański 5 : 0 Czarni Browar Witnica
  28-05-2014 18:00 Sprotavia Szprotawa 1 : 1 Łucznik Strzelce Krajeńskie

26 kolejka 31-05-2014 16:00 Lubuszanin Drezdenko 4 : 0 ŁKS Łęknica
  31-05-2014 16:00 Budowlani Lubsko 2 : 2 Dąb Przybyszów
  31-05-2014 16:00 Łucznik Strzelce Krajeńskie 1 : 1 Arka Nowa Sól
  31-05-2014 17:00 Meprozet Stare Kurowo 1 : 1 Piast Iłowa
  31-05-2014 17:00 ZAP Syrena Zbąszynek 2 : 3 Odra Bytom Odrzański
  31-05-2014 17:00 Piast Czerwieńsk 1 : 0 Orzeł Międzyrzecz
  31-05-2014 17:00 Czarni Browar Witnica 3 : 0 Sprotavia Szprotawa
  31-05-2014 17:00 Korona Kożuchów 0 : 4 Spójnia Ośno Lubuskie

27 kolejka 07-06-2014 16:00 Spójnia Ośno Lubuskie 2 : 0 Piast Czerwieńsk
  07-06-2014 16:00 Sprotavia Szprotawa 2 : 0 ZAP Syrena Zbąszynek
  07-06-2014 16:00 Orzeł Międzyrzecz 0 : 3 Meprozet Stare Kurowo
  07-06-2014 16:00 Arka Nowa Sól 3 : 1 Czarni Browar Witnica
  07-06-2014 17:00 Lubuszanin Drezdenko 0 : 3 Łucznik Strzelce Krajeńskie
  07-06-2014 17:00 Odra Bytom Odrzański 3 : 0 Budowlani Lubsko
  07-06-2014 17:00 Piast Iłowa 1 : 2 ŁKS Łęknica
  07-06-2014 17:00 Dąb Przybyszów 5 : 0 Korona Kożuchów

28 kolejka 14-06-2014 16:00 Budowlani Lubsko 2 : 1 Sprotavia Szprotawa
  14-06-2014 17:00 Korona Kożuchów 3 : 4 Odra Bytom Odrzański
  14-06-2014 17:00 Lubuszanin Drezdenko 3 : 2 Piast Iłowa
  14-06-2014 17:00 ŁKS Łęknica 7 : 2 Orzeł Międzyrzecz
  14-06-2014 17:00 Meprozet Stare Kurowo 0 : 1 Spójnia Ośno Lubuskie
  14-06-2014 17:00 ZAP Syrena Zbąszynek 0 : 1 Arka Nowa Sól
  14-06-2014 17:00 Piast Czerwieńsk 4 : 1 Dąb Przybyszów
  15-06-2014 17:00 Czarni Browar Witnica 3 : 0 Łucznik Strzelce Krajeńskie

29 kolejka 19-06-2014 17:00 Łucznik Strzelce Krajeńskie 4 : 1 ZAP Syrena Zbąszynek
  19-06-2014 17:00 Dąb Przybyszów 5 : 2 Meprozet Stare Kurowo
  19-06-2014 17:00 Arka Nowa Sól 0 : 2 Budowlani Lubsko
  19-06-2014 17:00 Spójnia Ośno Lubuskie 1 : 1 ŁKS Łęknica
  19-06-2014 17:00 Sprotavia Szprotawa 5 : 0 Korona Kożuchów
  19-06-2014 17:00 Orzeł Międzyrzecz 1 : 3 Piast Iłowa
  19-06-2014 17:00 Czarni Browar Witnica 2 : 2 Lubuszanin Drezdenko
  19-06-2014 17:00 Odra Bytom Odrzański 5 : 0 Piast Czerwieńsk

30 kolejka 21-06-2014 17:00 Lubuszanin Drezdenko 6 : 1 Orzeł Międzyrzecz
  21-06-2014 17:00 Piast Czerwieńsk 1 : 1 Sprotavia Szprotawa
  21-06-2014 17:00 Piast Iłowa 2 : 1 Spójnia Ośno Lubuskie
  21-06-2014 17:00 Korona Kożuchów 1 : 2 Arka Nowa Sól
  21-06-2014 17:00 ŁKS Łęknica 1 : 1 Dąb Przybyszów
  21-06-2014 17:00 Budowlani Lubsko 3 : 2 Łucznik Strzelce Krajeńskie
  21-06-2014 17:00 ZAP Syrena Zbąszynek 1 : 3 Czarni Browar Witnica
  21-06-2014 17:00 Meprozet Stare Kurowo 0 : 3 Odra Bytom Odrzański

25 kolejka 26-06-2014 17:00 Spójnia Ośno Lubuskie 2 : 1 Budowlani Lubsko