IV Liga Lubuska 2018/2019
Print
1 kolejka 11-08-2018 11:00 Lubuszanin Drezdenko 1 : 1 Czarni Browar Witnica
  11-08-2018 17:00 Polonia Słubice 0 : 2 Arka Nowa Sól
  11-08-2018 17:00 Steinpol-Ilanka Rzepin 1 : 1 Dąb Przybyszów
  11-08-2018 17:00 Carina Gubin 0 : 6 Falubaz Zielona Góra
  11-08-2018 17:00 Sprotavia Szprotawa 0 : 3 Korona Kożuchów
  11-08-2018 17:00 TS Masterchem Przylep 1 : 1 Tęcza Krosno Odrzańskie
  11-08-2018 17:00 Spójnia Ośno Lubuskie 2 : 0 Pogoń Świebodzin
  11-08-2018 18:00 ZAP Syrena Zbąszynek 3 : 1 Odra Bytom Odrzański

2 kolejka 15-08-2018 13:00 Spójnia Ośno Lubuskie 2 : 0 Korona Kożuchów
  15-08-2018 16:00 Tęcza Krosno Odrzańskie 3 : 4 Falubaz Zielona Góra
  15-08-2018 17:00 TS Masterchem Przylep 4 : 1 ZAP Syrena Zbąszynek
  15-08-2018 17:00 Arka Nowa Sól 3 : 0 Carina Gubin
  15-08-2018 17:00 Odra Bytom Odrzański 4 : 2 Lubuszanin Drezdenko
  15-08-2018 17:00 Pogoń Świebodzin 7 : 2 Polonia Słubice
  15-08-2018 18:00 Steinpol-Ilanka Rzepin 0 : 0 Czarni Browar Witnica
  15-08-2018 18:00 Dąb Przybyszów 4 : 2 Sprotavia Szprotawa

3 kolejka 18-08-2018 11:00 Steinpol-Ilanka Rzepin 4 : 1 Odra Bytom Odrzański
  18-08-2018 16:00 Spójnia Ośno Lubuskie 2 : 2 Dąb Przybyszów
  18-08-2018 17:00 Sprotavia Szprotawa 2 : 1 Czarni Browar Witnica
  18-08-2018 17:00 ZAP Syrena Zbąszynek 3 : 5 Tęcza Krosno Odrzańskie
  18-08-2018 17:00 Polonia Słubice 1 : 1 Korona Kożuchów
  18-08-2018 17:00 Lubuszanin Drezdenko 0 : 2 TS Masterchem Przylep
  18-08-2018 17:00 Carina Gubin 0 : 0 Pogoń Świebodzin
  18-08-2018 18:00 Falubaz Zielona Góra 2 : 1 Arka Nowa Sól

4 kolejka 23-08-2018 18:00 Spójnia Ośno Lubuskie 2 : 2 Czarni Browar Witnica
  24-08-2018 18:00 Pogoń Świebodzin 1 : 3 Falubaz Zielona Góra
  25-08-2018 17:00 Korona Kożuchów 1 : 0 Carina Gubin
  25-08-2018 17:00 Odra Bytom Odrzański 1 : 1 Sprotavia Szprotawa
  25-08-2018 17:00 Tęcza Krosno Odrzańskie 4 : 1 Arka Nowa Sól
  25-08-2018 17:00 Dąb Przybyszów 3 : 1 Polonia Słubice
  25-08-2018 17:00 TS Masterchem Przylep 2 : 1 Steinpol-Ilanka Rzepin
  25-08-2018 18:00 ZAP Syrena Zbąszynek 1 : 1 Lubuszanin Drezdenko

5 kolejka 01-09-2018 11:00 Polonia Słubice 2 : 3 Czarni Browar Witnica
  01-09-2018 11:00 Sprotavia Szprotawa 1 : 5 TS Masterchem Przylep
  01-09-2018 14:00 Tęcza Krosno Odrzańskie 3 : 1 Lubuszanin Drezdenko
  01-09-2018 16:00 Spójnia Ośno Lubuskie 3 : 1 Odra Bytom Odrzański
  01-09-2018 16:00 Arka Nowa Sól 1 : 2 Pogoń Świebodzin
  01-09-2018 16:00 Carina Gubin 2 : 0 Dąb Przybyszów
  01-09-2018 17:00 Falubaz Zielona Góra 4 : 0 Korona Kożuchów
  02-09-2018 11:00 Steinpol-Ilanka Rzepin 4 : 2 ZAP Syrena Zbąszynek

6 kolejka 08-09-2018 11:00 ZAP Syrena Zbąszynek 3 : 1 Sprotavia Szprotawa
  08-09-2018 14:00 Odra Bytom Odrzański 4 : 1 Polonia Słubice
  08-09-2018 14:00 TS Masterchem Przylep 2 : 0 Spójnia Ośno Lubuskie
  08-09-2018 16:00 Korona Kożuchów 0 : 3 Arka Nowa Sól
  08-09-2018 16:00 Tęcza Krosno Odrzańskie 3 : 0 Pogoń Świebodzin
  08-09-2018 16:00 Lubuszanin Drezdenko 2 : 2 Steinpol-Ilanka Rzepin
  08-09-2018 16:00 Carina Gubin 3 : 0 Czarni Browar Witnica
  08-09-2018 16:00 Dąb Przybyszów 2 : 3 Falubaz Zielona Góra

7 kolejka 15-09-2018 16:00 Spójnia Ośno Lubuskie 1 : 1 ZAP Syrena Zbąszynek
  15-09-2018 16:00 Arka Nowa Sól 0 : 2 Dąb Przybyszów
  15-09-2018 16:00 Sprotavia Szprotawa 2 : 3 Lubuszanin Drezdenko
  15-09-2018 16:00 Carina Gubin 3 : 0 Odra Bytom Odrzański
  15-09-2018 16:00 Pogoń Świebodzin 1 : 1 Korona Kożuchów
  15-09-2018 16:00 Polonia Słubice 3 : 2 TS Masterchem Przylep
  15-09-2018 16:00 Falubaz Zielona Góra 5 : 0 Czarni Browar Witnica
  16-09-2018 11:00 Steinpol-Ilanka Rzepin 1 : 2 Tęcza Krosno Odrzańskie

8 kolejka 22-09-2018 11:00 ZAP Syrena Zbąszynek 3 : 0 Polonia Słubice
  22-09-2018 15:00 Czarni Browar Witnica 2 : 4 Arka Nowa Sól
  22-09-2018 15:00 Steinpol-Ilanka Rzepin 2 : 0 Sprotavia Szprotawa
  22-09-2018 16:00 Lubuszanin Drezdenko 3 : 3 Spójnia Ośno Lubuskie
  22-09-2018 16:00 Odra Bytom Odrzański 0 : 4 Falubaz Zielona Góra
  22-09-2018 16:00 Tęcza Krosno Odrzańskie 5 : 3 Korona Kożuchów
  22-09-2018 16:00 TS Masterchem Przylep 0 : 2 Carina Gubin
  23-09-2018 15:00 Dąb Przybyszów 2 : 1 Pogoń Świebodzin

9 kolejka 29-09-2018 16:00 Korona Kożuchów 0 : 1 Dąb Przybyszów
  29-09-2018 16:00 Polonia Słubice 1 : 1 Lubuszanin Drezdenko
  29-09-2018 16:00 Pogoń Świebodzin 2 : 2 Czarni Browar Witnica
  29-09-2018 16:00 Sprotavia Szprotawa 1 : 0 Tęcza Krosno Odrzańskie
  29-09-2018 16:00 Carina Gubin 0 : 0 ZAP Syrena Zbąszynek
  30-09-2018 11:00 Spójnia Ośno Lubuskie 2 : 2 Steinpol-Ilanka Rzepin
  30-09-2018 11:00 Arka Nowa Sól 0 : 0 Odra Bytom Odrzański
  30-09-2018 12:00 Falubaz Zielona Góra 10 : 0 TS Masterchem Przylep

10 kolejka 06-10-2018 11:00 Steinpol-Ilanka Rzepin 1 : 2 Polonia Słubice
  06-10-2018 15:00 TS Masterchem Przylep 4 : 1 Arka Nowa Sól
  06-10-2018 15:00 Lubuszanin Drezdenko 0 : 2 Carina Gubin
  06-10-2018 15:00 ZAP Syrena Zbąszynek 2 : 2 Falubaz Zielona Góra
  06-10-2018 15:00 Odra Bytom Odrzański 2 : 5 Pogoń Świebodzin
  06-10-2018 15:00 Czarni Browar Witnica 3 : 0 Korona Kożuchów
  06-10-2018 15:00 Sprotavia Szprotawa 0 : 1 Spójnia Ośno Lubuskie
  06-10-2018 15:00 Tęcza Krosno Odrzańskie 3 : 0 Dąb Przybyszów

11 kolejka 13-10-2018 15:00 Carina Gubin 3 : 1 Steinpol-Ilanka Rzepin
  13-10-2018 15:00 Spójnia Ośno Lubuskie 0 : 3 Tęcza Krosno Odrzańskie
  13-10-2018 15:00 Korona Kożuchów 1 : 1 Odra Bytom Odrzański
  13-10-2018 15:00 Dąb Przybyszów 5 : 0 Czarni Browar Witnica
  13-10-2018 15:00 Pogoń Świebodzin 2 : 2 TS Masterchem Przylep
  13-10-2018 15:00 Arka Nowa Sól 1 : 2 ZAP Syrena Zbąszynek
  13-10-2018 15:00 Polonia Słubice 1 : 1 Sprotavia Szprotawa
  13-10-2018 15:30 Falubaz Zielona Góra 4 : 1 Lubuszanin Drezdenko

12 kolejka 20-10-2018 14:00 Steinpol-Ilanka Rzepin 1 : 1 Falubaz Zielona Góra
  20-10-2018 15:00 Lubuszanin Drezdenko 2 : 1 Arka Nowa Sól
  20-10-2018 15:00 TS Masterchem Przylep 0 : 0 Korona Kożuchów
  20-10-2018 15:00 Odra Bytom Odrzański 0 : 4 Dąb Przybyszów
  20-10-2018 15:00 ZAP Syrena Zbąszynek 0 : 0 Pogoń Świebodzin
  20-10-2018 15:00 Tęcza Krosno Odrzańskie 4 : 3 Czarni Browar Witnica
  20-10-2018 15:00 Spójnia Ośno Lubuskie 2 : 0 Polonia Słubice
  20-10-2018 15:00 Sprotavia Szprotawa 1 : 4 Carina Gubin

13 kolejka 27-10-2018 14:00 Czarni Browar Witnica 4 : 2 Odra Bytom Odrzański
  27-10-2018 14:30 Carina Gubin 6 : 0 Spójnia Ośno Lubuskie
  27-10-2018 14:30 Polonia Słubice 3 : 0 Tęcza Krosno Odrzańskie
  27-10-2018 14:30 Dąb Przybyszów 0 : 4 TS Masterchem Przylep
  27-10-2018 14:30 Korona Kożuchów 2 : 1 ZAP Syrena Zbąszynek
  27-10-2018 14:30 Arka Nowa Sól 1 : 2 Steinpol-Ilanka Rzepin
  27-10-2018 14:30 Pogoń Świebodzin 2 : 0 Lubuszanin Drezdenko
  27-10-2018 15:30 Falubaz Zielona Góra 5 : 0 Sprotavia Szprotawa

14 kolejka 03-11-2018 14:00 Polonia Słubice 1 : 1 Carina Gubin
  03-11-2018 14:00 Sprotavia Szprotawa 1 : 0 Arka Nowa Sól
  03-11-2018 14:00 Spójnia Ośno Lubuskie 1 : 2 Falubaz Zielona Góra
  03-11-2018 14:00 Steinpol-Ilanka Rzepin 0 : 2 Pogoń Świebodzin
  03-11-2018 14:00 TS Masterchem Przylep 5 : 0 Czarni Browar Witnica
  03-11-2018 14:00 Tęcza Krosno Odrzańskie 5 : 2 Odra Bytom Odrzański
  03-11-2018 14:00 Lubuszanin Drezdenko 3 : 1 Korona Kożuchów
  03-11-2018 14:00 ZAP Syrena Zbąszynek 0 : 0 Dąb Przybyszów

15 kolejka 10-11-2018 13:00 Czarni Browar Witnica 1 : 3 ZAP Syrena Zbąszynek
  10-11-2018 14:00 Korona Kożuchów 2 : 3 Steinpol-Ilanka Rzepin
  10-11-2018 14:00 Arka Nowa Sól 6 : 1 Spójnia Ośno Lubuskie
  10-11-2018 14:00 Falubaz Zielona Góra 4 : 1 Polonia Słubice
  10-11-2018 14:00 Carina Gubin 1 : 2 Tęcza Krosno Odrzańskie
  10-11-2018 14:00 Pogoń Świebodzin 2 : 1 Sprotavia Szprotawa
  10-11-2018 14:00 Dąb Przybyszów 3 : 3 Lubuszanin Drezdenko
  10-11-2018 14:00 Odra Bytom Odrzański 3 : 4 TS Masterchem Przylep

16 kolejka 16-03-2019 14:00 Tęcza Krosno Odrzańskie 4 : 0 TS Masterchem Przylep
  16-03-2019 15:00 Czarni Browar Witnica 2 : 1 Lubuszanin Drezdenko
  16-03-2019 15:00 Korona Kożuchów 1 : 0 Sprotavia Szprotawa
  16-03-2019 15:00 Falubaz Zielona Góra 2 : 1 Carina Gubin
  16-03-2019 15:00 Arka Nowa Sól 0 : 2 Polonia Słubice
  16-03-2019 15:00 Pogoń Świebodzin 3 : 0 Spójnia Ośno Lubuskie
  16-03-2019 15:00 Dąb Przybyszów 3 : 0 Steinpol-Ilanka Rzepin
  16-03-2019 15:00 Odra Bytom Odrzański 3 : 0 ZAP Syrena Zbąszynek

17 kolejka 23-03-2019 15:00 Czarni Browar Witnica 1 : 0 Steinpol-Ilanka Rzepin
  23-03-2019 15:00 Polonia Słubice 2 : 0 Pogoń Świebodzin
  23-03-2019 15:00 Carina Gubin 1 : 0 Arka Nowa Sól
  23-03-2019 15:00 Sprotavia Szprotawa 0 : 4 Dąb Przybyszów
  23-03-2019 15:00 Korona Kożuchów 0 : 0 Spójnia Ośno Lubuskie
  23-03-2019 15:00 ZAP Syrena Zbąszynek 2 : 1 TS Masterchem Przylep
  23-03-2019 15:00 Falubaz Zielona Góra 6 : 0 Tęcza Krosno Odrzańskie
  24-03-2019 14:00 Lubuszanin Drezdenko 0 : 0 Odra Bytom Odrzański

18 kolejka 30-03-2019 15:00 Czarni Browar Witnica 3 : 0 Sprotavia Szprotawa
  30-03-2019 15:00 Korona Kożuchów 0 : 1 Polonia Słubice
  30-03-2019 15:00 Tęcza Krosno Odrzańskie 2 : 2 ZAP Syrena Zbąszynek
  30-03-2019 16:00 Dąb Przybyszów 1 : 0 Spójnia Ośno Lubuskie
  30-03-2019 16:00 Pogoń Świebodzin 0 : 1 Carina Gubin
  30-03-2019 16:00 Odra Bytom Odrzański 0 : 0 Steinpol-Ilanka Rzepin
  30-03-2019 16:00 Arka Nowa Sól 0 : 2 Falubaz Zielona Góra
  30-03-2019 16:00 TS Masterchem Przylep 2 : 0 Lubuszanin Drezdenko

19 kolejka 06-04-2019 16:00 Czarni Browar Witnica 0 : 1 Spójnia Ośno Lubuskie
  06-04-2019 16:00 Polonia Słubice 0 : 1 Dąb Przybyszów
  06-04-2019 16:00 Arka Nowa Sól 2 : 5 Tęcza Krosno Odrzańskie
  06-04-2019 16:00 Sprotavia Szprotawa 1 : 0 Odra Bytom Odrzański
  06-04-2019 16:00 Carina Gubin 0 : 1 Korona Kożuchów
  06-04-2019 16:00 Steinpol-Ilanka Rzepin 0 : 2 TS Masterchem Przylep
  06-04-2019 16:00 Falubaz Zielona Góra 3 : 0 Pogoń Świebodzin
  07-04-2019 14:00 Lubuszanin Drezdenko 2 : 1 ZAP Syrena Zbąszynek

20 kolejka 13-04-2019 16:00 Pogoń Świebodzin 1 : 3 Arka Nowa Sól
  13-04-2019 16:00 Czarni Browar Witnica 0 : 0 Polonia Słubice
  13-04-2019 16:00 Odra Bytom Odrzański 1 : 1 Spójnia Ośno Lubuskie
  13-04-2019 16:00 Dąb Przybyszów 2 : 0 Carina Gubin
  13-04-2019 16:00 TS Masterchem Przylep 3 : 2 Sprotavia Szprotawa
  13-04-2019 16:00 Korona Kożuchów 2 : 1 Falubaz Zielona Góra
  13-04-2019 16:00 Lubuszanin Drezdenko 1 : 1 Tęcza Krosno Odrzańskie
  13-04-2019 16:00 ZAP Syrena Zbąszynek 1 : 3 Steinpol-Ilanka Rzepin

21 kolejka 20-04-2019 14:00 Czarni Browar Witnica 1 : 2 Carina Gubin
  20-04-2019 16:00 Pogoń Świebodzin 0 : 2 Tęcza Krosno Odrzańskie
  20-04-2019 16:00 Steinpol-Ilanka Rzepin 0 : 0 Lubuszanin Drezdenko
  20-04-2019 16:00 Arka Nowa Sól 0 : 0 Korona Kożuchów
  20-04-2019 16:00 Polonia Słubice 5 : 0 Odra Bytom Odrzański
  20-04-2019 16:00 Spójnia Ośno Lubuskie 2 : 0 TS Masterchem Przylep
  20-04-2019 16:00 Sprotavia Szprotawa 1 : 0 ZAP Syrena Zbąszynek
  20-04-2019 17:00 Falubaz Zielona Góra 4 : 3 Dąb Przybyszów

22 kolejka 27-04-2019 16:00 Tęcza Krosno Odrzańskie 2 : 4 Steinpol-Ilanka Rzepin
  27-04-2019 17:00 Dąb Przybyszów 5 : 2 Arka Nowa Sól
  27-04-2019 17:00 TS Masterchem Przylep 0 : 3 Polonia Słubice
  27-04-2019 17:00 Korona Kożuchów 3 : 1 Pogoń Świebodzin
  27-04-2019 17:00 ZAP Syrena Zbąszynek 3 : 1 Spójnia Ośno Lubuskie
  27-04-2019 17:00 Czarni Browar Witnica 0 : 5 Falubaz Zielona Góra
  27-04-2019 17:00 Lubuszanin Drezdenko 2 : 2 Sprotavia Szprotawa
  27-04-2019 17:00 Odra Bytom Odrzański 1 : 2 Carina Gubin

23 kolejka 30-04-2019 18:00 Pogoń Świebodzin 0 : 2 Dąb Przybyszów
  01-05-2019 16:00 Sprotavia Szprotawa 1 : 2 Steinpol-Ilanka Rzepin
  01-05-2019 17:00 Polonia Słubice 3 : 0 ZAP Syrena Zbąszynek
  01-05-2019 17:00 Carina Gubin 3 : 1 TS Masterchem Przylep
  01-05-2019 17:00 Spójnia Ośno Lubuskie 2 : 5 Lubuszanin Drezdenko
  01-05-2019 17:00 Korona Kożuchów 0 : 0 Tęcza Krosno Odrzańskie
  01-05-2019 17:00 Arka Nowa Sól 2 : 3 Czarni Browar Witnica

24 kolejka 04-05-2019 16:00 Tęcza Krosno Odrzańskie 4 : 0 Sprotavia Szprotawa
  04-05-2019 17:00 Dąb Przybyszów 2 : 0 Korona Kożuchów
  04-05-2019 17:00 TS Masterchem Przylep 1 : 2 Falubaz Zielona Góra
  04-05-2019 17:00 Lubuszanin Drezdenko 0 : 2 Polonia Słubice
  04-05-2019 17:00 ZAP Syrena Zbąszynek 0 : 1 Carina Gubin
  04-05-2019 17:00 Czarni Browar Witnica 3 : 1 Pogoń Świebodzin
  04-05-2019 17:00 Odra Bytom Odrzański 2 : 2 Arka Nowa Sól
  04-05-2019 17:00 Steinpol-Ilanka Rzepin 4 : 0 Spójnia Ośno Lubuskie

25 kolejka 11-05-2019 17:00 Carina Gubin 2 : 0 Lubuszanin Drezdenko
  11-05-2019 17:00 Polonia Słubice 1 : 0 Steinpol-Ilanka Rzepin
  11-05-2019 17:00 Dąb Przybyszów 5 : 4 Tęcza Krosno Odrzańskie
  11-05-2019 17:00 Spójnia Ośno Lubuskie 2 : 1 Sprotavia Szprotawa
  11-05-2019 17:00 Korona Kożuchów 1 : 0 Czarni Browar Witnica
  11-05-2019 17:00 Falubaz Zielona Góra 2 : 2 ZAP Syrena Zbąszynek
  11-05-2019 17:00 Arka Nowa Sól 3 : 2 TS Masterchem Przylep
  11-05-2019 17:00 Pogoń Świebodzin 8 : 3 Odra Bytom Odrzański

26 kolejka 18-05-2019 14:00 Czarni Browar Witnica 0 : 4 Dąb Przybyszów
  18-05-2019 16:00 Tęcza Krosno Odrzańskie 3 : 1 Spójnia Ośno Lubuskie
  18-05-2019 16:00 Sprotavia Szprotawa 2 : 1 Polonia Słubice
  18-05-2019 17:00 TS Masterchem Przylep 2 : 4 Pogoń Świebodzin
  18-05-2019 17:00 Lubuszanin Drezdenko 0 : 3 Falubaz Zielona Góra
  18-05-2019 17:00 Odra Bytom Odrzański 1 : 0 Korona Kożuchów
  18-05-2019 17:00 Steinpol-Ilanka Rzepin 0 : 3 Carina Gubin
  18-05-2019 18:00 ZAP Syrena Zbąszynek 6 : 1 Arka Nowa Sól

27 kolejka 25-05-2019 17:00 Carina Gubin 0 : 0 Sprotavia Szprotawa
  25-05-2019 17:00 Pogoń Świebodzin 1 : 1 ZAP Syrena Zbąszynek
  25-05-2019 17:00 Dąb Przybyszów 1 : 1 Odra Bytom Odrzański
  25-05-2019 17:00 Polonia Słubice 1 : 1 Spójnia Ośno Lubuskie
  25-05-2019 17:00 Korona Kożuchów 1 : 2 TS Masterchem Przylep
  25-05-2019 17:00 Czarni Browar Witnica 2 : 0 Tęcza Krosno Odrzańskie
  25-05-2019 17:00 Arka Nowa Sól 4 : 2 Lubuszanin Drezdenko
  25-05-2019 17:00 Falubaz Zielona Góra 0 : 1 Steinpol-Ilanka Rzepin

28 kolejka 01-06-2019 17:00 Odra Bytom Odrzański 3 : 2 Czarni Browar Witnica
  01-06-2019 17:00 Steinpol-Ilanka Rzepin 1 : 3 Arka Nowa Sól
  01-06-2019 17:00 Lubuszanin Drezdenko 0 : 3 Pogoń Świebodzin
  01-06-2019 17:00 Tęcza Krosno Odrzańskie 4 : 3 Polonia Słubice
  01-06-2019 17:00 Spójnia Ośno Lubuskie 1 : 3 Carina Gubin
  01-06-2019 17:00 TS Masterchem Przylep 2 : 3 Dąb Przybyszów
  01-06-2019 17:00 Sprotavia Szprotawa 1 : 3 Falubaz Zielona Góra
  01-06-2019 17:00 ZAP Syrena Zbąszynek 1 : 3 Korona Kożuchów

23 kolejka 05-06-2019 18:00 Falubaz Zielona Góra 5 : 0 Odra Bytom Odrzański

29 kolejka 08-06-2019 17:00 Czarni Browar Witnica 5 : 1 TS Masterchem Przylep
  08-06-2019 17:00 Korona Kożuchów 4 : 1 Lubuszanin Drezdenko
  08-06-2019 17:00 Arka Nowa Sól 5 : 1 Sprotavia Szprotawa
  08-06-2019 17:00 Falubaz Zielona Góra 6 : 1 Spójnia Ośno Lubuskie
  08-06-2019 17:00 Carina Gubin 0 : 1 Polonia Słubice
  08-06-2019 17:00 Pogoń Świebodzin 1 : 3 Steinpol-Ilanka Rzepin
  08-06-2019 17:00 Dąb Przybyszów 5 : 3 ZAP Syrena Zbąszynek
  08-06-2019 17:00 Odra Bytom Odrzański 1 : 1 Tęcza Krosno Odrzańskie

30 kolejka 15-06-2019 17:00 Sprotavia Szprotawa 2 : 6 Pogoń Świebodzin
  15-06-2019 17:00 ZAP Syrena Zbąszynek 4 : 0 Czarni Browar Witnica
  15-06-2019 17:00 Steinpol-Ilanka Rzepin 3 : 2 Korona Kożuchów
  15-06-2019 17:00 Lubuszanin Drezdenko 2 : 2 Dąb Przybyszów
  15-06-2019 17:00 Tęcza Krosno Odrzańskie 0 : 1 Carina Gubin
  15-06-2019 17:00 Polonia Słubice 0 : 0 Falubaz Zielona Góra
  15-06-2019 17:00 TS Masterchem Przylep 5 : 3 Odra Bytom Odrzański
  15-06-2019 17:00 Spójnia Ośno Lubuskie 2 : 1 Arka Nowa Sól