Galeria

Galeria: Karnawałowy trening żaków i orlików

Jeden z ostatnich treningów w lutym naszych drużyn żaka i orlika miał nieco nietypowy przebieg. Młodzi zawodnicy Czarnych przybyli na zajęcia w przebraniach, a trenerzy Paweł Hojka i Jakub Dominiak przygotowali dla nich wiele ciekawych zabaw w formie zajęć ruchowych przy muzyce, a także napoje i smaczne przekąski.

Na zakończenie odbył się mecz, w którym zagrali m.in. Michael Jackson, Harry Potter, potwory, karatecy, ninja, policjant, superbohaterowie i kilka innych postaci, których zazwyczaj nie oglądamy na typowym treningu piłkarskim.

W rozwinięciu relacja fotograficzna z wydarzenia.

Czytaj więcej...

Galeria: Żaki nabywają cennego doświadczenia

Drużyna Żaka MKS Czarni Browar Witnica prowadzona przez trenera Sławka Wesołowskiego wzięła udział w prestiżowym turnieju 'Torneo Lubuskie' rozgrywanym na hali sportowej w Kostrzynie nad Odrą. Chłopcy rozegrali cztery spotkania - z  Pogonią Szczecin, Lechem Poznań, Polonią Słubice oraz Stilonem Gorzów.

Sobotnie zawody dla naszej ekipy były doskonałą okazją do tego, aby sprawdzić się na tle uznanych zespołów. W fazie grupowej Witniczanom udało się zwyciężyć w spotkaniu przeciwko FA Lech Poznań 2011 wynikiem 1:0. Nasi młodzi piłkarze czerpali dużo radości z gry, a dla niektórych udział w tego typu turnieju był pierwszym w karierze.

W turnieju wystąpili: Grzegorz Mikisz, Bartosz Przywitowski, Stanisław Błażków, Karol Błażków, Tymoteusz Szuciak, Wojciech Zwierz, Antoni Jurcan i strzelec bramki Tomasz Bajor.

Kliknij aby przejść do Galerii z turnieju

Czytaj więcej...

Galeria: Turniej skrzata w Gorzowie (15.12.2018r.)

15 grudnia 2018 r. swój pierwszy w życiu turniej rozegrali zawodnicy drużyny Skrzata MKS Czarni Browar Witnica. Rozgrywki w hali w Gorzowie przy ul. Szarych Szeregów sprawiły podopiecznym trenerki Eweliny Wojciechowskiej mnóstwo radości.

Mimo, że były to dla 6-latków pierwsze mecze w życiu i wyniki mają drugorzędne znaczenie, to zaprezentowali wiele udanych zagrań, strzelili ponad 20 efektownych bramek i wygrali kilka spotkań.

Organizator (Junior Różanki) zapewnił wszystkim zawodnikom piękne medale, statuetki i słodycze. Impreza bardzo udana, o czym świadczą uśmiechy na twarzach dzieci i ich rodziców.

Wszystkich chętnych do wstąpienia do drużyny zapraszamy w każdy wtorek i czwartek o godz. 16:30 na halę sportową przy gimnazjum. Zajęcia są nieodpłatne.

Czytaj więcej...

Galeria: Witnicki stadion przed rokiem 1945

Poniżej prezentujemy dwie strony z książki pt. "Witnica na Trakcie Dziejów" Zbigniewa Czarnucha, na których jest notatka o sportowym życiu sportowym w niemieckiej Witnicy przed rokiem 1945 i o początkach naszego stadionu. Zamieszczamy też kilka pocztówek prezentujących wygląd stadionu i parku w tych latach (ze zbiorów, które Towarzystwo Przyjaciół Witnicy przekazało Miejskiej Bibliotece Publicznej w Witnicy).

KLIKNIJ ABY POWIĘKSZYĆ

Czytaj więcej...

SPONSORZY