Nowe władze MKS Czarni Browar Witnica

3 lipca 2024 r. na Stadionie Miejskim w Witnicy odbyło się Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków MKS Czarni Browar Witnica, na którym wybrano nowy Zarząd i Komisję Rewizyjną Klubu.

Dotychczasowy Prezes Dariusz Nauman przedstawił zebranym sprawozdanie merytoryczno-finansowe z działalności Zarządu w latach 2021-2024. Członkowie Klubu jednogłośnie udzielili ustępującemu Zarządowi absolutorium i podziękowali D.Naumanowi za dotychczasową pracę na rzecz Klubu (sprawował funkcję Prezesa Zarządu, z dwuletnią przerwą, od 2010 roku).

W głosowaniu jawnym wybrano nowe władze Klubu na lata 2024-2028 w następującym składzie:

ZARZĄD:
Zbigniew Aszyjczyk - Prezes Zarządu
Jakub Błażków - Wiceprezes Zarządu
Józef Ptaszkiewicz - Wiceprezes Zarządu
Błażej Szmek - Wiceprezes Zarządu

KOMISJA REWIZYJNA:
Dariusz Nauman - Przewodniczący Komisji Rewizyjnej
Ireneusz Marszałek - Członek Komisji Rewizyjnej
Tomasz Siwek - Członek Komisji Rewizyjnej

DELEGAT KLUBU NA ZJAZDY LZPN: Wiesław Koronowicz.

W kończącej spotkanie dyskusji nowy Zarząd przedstawił najważniejsze cele Klubu na nową kadencję, a także najpilniejsze potrzeby przed zbliżającym się sezonem. Zagadnienia, które zostały poruszone i przedyskutowane przez zebranych to m.in.: konieczność poprawy infrastruktury treningowej, zwiększenie liczby zespołów dziecięcych i młodzieżowych, możliwości pozyskiwania środków unijnych, stan budżetu Klubu, budowa odpowiedniej kadry pierwszego zespołu na sezon 2024/25 w IV Lidze Lubuskiej, zgłoszenie zespołu rezerw do rozgrywek B-klasy, czy obchody 80-lecia Klubu w roku 2025.

 

SPONSORZY