IV Liga Lubuska 2018/2019
Print
1 kolejka 11-08-2018 11:00 Lubuszanin Drezdenko 1 : 1 Czarni Browar Witnica
  11-08-2018 17:00 Sprotavia Szprotawa 0 : 3 Korona Kożuchów
  11-08-2018 17:00 TS Masterchem Przylep 1 : 1 Tęcza Krosno Odrzańskie
  11-08-2018 17:00 Spójnia Ośno Lubuskie 2 : 0 Pogoń Świebodzin
  11-08-2018 17:00 Polonia Słubice 0 : 2 Arka Nowa Sól
  11-08-2018 17:00 Steinpol-Ilanka Rzepin 1 : 1 Dąb Przybyszów
  11-08-2018 17:00 Carina Gubin 0 : 6 Falubaz Zielona Góra
  11-08-2018 18:00 ZAP Syrena Zbąszynek 3 : 1 Odra Bytom Odrzański

2 kolejka 15-08-2018 13:00 Spójnia Ośno Lubuskie 2 : 0 Korona Kożuchów
  15-08-2018 16:00 Tęcza Krosno Odrzańskie 3 : 4 Falubaz Zielona Góra
  15-08-2018 17:00 Arka Nowa Sól 3 : 0 Carina Gubin
  15-08-2018 17:00 Pogoń Świebodzin 7 : 2 Polonia Słubice
  15-08-2018 17:00 Odra Bytom Odrzański 4 : 2 Lubuszanin Drezdenko
  15-08-2018 17:00 TS Masterchem Przylep 4 : 1 ZAP Syrena Zbąszynek
  15-08-2018 18:00 Dąb Przybyszów 4 : 2 Sprotavia Szprotawa
  15-08-2018 18:00 Steinpol-Ilanka Rzepin 0 : 0 Czarni Browar Witnica

3 kolejka 18-08-2018 11:00 Steinpol-Ilanka Rzepin 4 : 1 Odra Bytom Odrzański
  18-08-2018 16:00 Spójnia Ośno Lubuskie 2 : 2 Dąb Przybyszów
  18-08-2018 17:00 ZAP Syrena Zbąszynek 3 : 5 Tęcza Krosno Odrzańskie
  18-08-2018 17:00 Polonia Słubice 1 : 1 Korona Kożuchów
  18-08-2018 17:00 Lubuszanin Drezdenko 0 : 2 TS Masterchem Przylep
  18-08-2018 17:00 Carina Gubin 0 : 0 Pogoń Świebodzin
  18-08-2018 17:00 Sprotavia Szprotawa 2 : 1 Czarni Browar Witnica
  18-08-2018 18:00 Falubaz Zielona Góra 2 : 1 Arka Nowa Sól

4 kolejka 23-08-2018 18:00 Spójnia Ośno Lubuskie 2 : 2 Czarni Browar Witnica
  24-08-2018 18:00 Pogoń Świebodzin 1 : 3 Falubaz Zielona Góra
  25-08-2018 17:00 Tęcza Krosno Odrzańskie 4 : 1 Arka Nowa Sól
  25-08-2018 17:00 Dąb Przybyszów 3 : 1 Polonia Słubice
  25-08-2018 17:00 TS Masterchem Przylep 2 : 1 Steinpol-Ilanka Rzepin
  25-08-2018 17:00 Korona Kożuchów 1 : 0 Carina Gubin
  25-08-2018 17:00 Odra Bytom Odrzański 1 : 1 Sprotavia Szprotawa
  25-08-2018 18:00 ZAP Syrena Zbąszynek 1 : 1 Lubuszanin Drezdenko

5 kolejka 01-09-2018 11:00 Sprotavia Szprotawa 1 : 5 TS Masterchem Przylep
  01-09-2018 11:00 Polonia Słubice 2 : 3 Czarni Browar Witnica
  01-09-2018 14:00 Tęcza Krosno Odrzańskie 3 : 1 Lubuszanin Drezdenko
  01-09-2018 16:00 Arka Nowa Sól 1 : 2 Pogoń Świebodzin
  01-09-2018 16:00 Carina Gubin 2 : 0 Dąb Przybyszów
  01-09-2018 16:00 Spójnia Ośno Lubuskie 3 : 1 Odra Bytom Odrzański
  01-09-2018 17:00 Falubaz Zielona Góra 4 : 0 Korona Kożuchów
  02-09-2018 11:00 Steinpol-Ilanka Rzepin 4 : 2 ZAP Syrena Zbąszynek

6 kolejka 08-09-2018 11:00 ZAP Syrena Zbąszynek 3 : 1 Sprotavia Szprotawa
  08-09-2018 14:00 Odra Bytom Odrzański 4 : 1 Polonia Słubice
  08-09-2018 14:00 TS Masterchem Przylep 2 : 0 Spójnia Ośno Lubuskie
  08-09-2018 16:00 Tęcza Krosno Odrzańskie 3 : 0 Pogoń Świebodzin
  08-09-2018 16:00 Carina Gubin 3 : 0 Czarni Browar Witnica
  08-09-2018 16:00 Dąb Przybyszów 2 : 3 Falubaz Zielona Góra
  08-09-2018 16:00 Korona Kożuchów 0 : 3 Arka Nowa Sól
  08-09-2018 16:00 Lubuszanin Drezdenko 2 : 2 Steinpol-Ilanka Rzepin

7 kolejka 15-09-2018 16:00 Pogoń Świebodzin 1 : 1 Korona Kożuchów
  15-09-2018 16:00 Falubaz Zielona Góra 5 : 0 Czarni Browar Witnica
  15-09-2018 16:00 Polonia Słubice 3 : 2 TS Masterchem Przylep
  15-09-2018 16:00 Arka Nowa Sól 0 : 2 Dąb Przybyszów
  15-09-2018 16:00 Spójnia Ośno Lubuskie 1 : 1 ZAP Syrena Zbąszynek
  15-09-2018 16:00 Carina Gubin 3 : 0 Odra Bytom Odrzański
  15-09-2018 16:00 Sprotavia Szprotawa 2 : 3 Lubuszanin Drezdenko
  16-09-2018 11:00 Steinpol-Ilanka Rzepin 1 : 2 Tęcza Krosno Odrzańskie

8 kolejka 22-09-2018 11:00 ZAP Syrena Zbąszynek 3 : 0 Polonia Słubice
  22-09-2018 15:00 Czarni Browar Witnica 2 : 4 Arka Nowa Sól
  22-09-2018 15:00 Steinpol-Ilanka Rzepin 2 : 0 Sprotavia Szprotawa
  22-09-2018 16:00 Lubuszanin Drezdenko 3 : 3 Spójnia Ośno Lubuskie
  22-09-2018 16:00 Odra Bytom Odrzański 0 : 4 Falubaz Zielona Góra
  22-09-2018 16:00 Tęcza Krosno Odrzańskie 5 : 3 Korona Kożuchów
  22-09-2018 16:00 TS Masterchem Przylep 0 : 2 Carina Gubin
  23-09-2018 15:00 Dąb Przybyszów 2 : 1 Pogoń Świebodzin

9 kolejka 29-09-2018 16:00 Korona Kożuchów 0 : 1 Dąb Przybyszów
  29-09-2018 16:00 Polonia Słubice 1 : 1 Lubuszanin Drezdenko
  29-09-2018 16:00 Pogoń Świebodzin 2 : 2 Czarni Browar Witnica
  29-09-2018 16:00 Sprotavia Szprotawa 1 : 0 Tęcza Krosno Odrzańskie
  29-09-2018 16:00 Carina Gubin 0 : 0 ZAP Syrena Zbąszynek
  30-09-2018 11:00 Spójnia Ośno Lubuskie 2 : 2 Steinpol-Ilanka Rzepin
  30-09-2018 11:00 Arka Nowa Sól 0 : 0 Odra Bytom Odrzański
  30-09-2018 12:00 Falubaz Zielona Góra 10 : 0 TS Masterchem Przylep

10 kolejka 06-10-2018 11:00 Steinpol-Ilanka Rzepin 1 : 2 Polonia Słubice
  06-10-2018 15:00 Lubuszanin Drezdenko 0 : 2 Carina Gubin
  06-10-2018 15:00 TS Masterchem Przylep 4 : 1 Arka Nowa Sól
  06-10-2018 15:00 Odra Bytom Odrzański 2 : 5 Pogoń Świebodzin
  06-10-2018 15:00 ZAP Syrena Zbąszynek 2 : 2 Falubaz Zielona Góra
  06-10-2018 15:00 Czarni Browar Witnica 3 : 0 Korona Kożuchów
  06-10-2018 15:00 Sprotavia Szprotawa 0 : 1 Spójnia Ośno Lubuskie
  06-10-2018 15:00 Tęcza Krosno Odrzańskie 3 : 0 Dąb Przybyszów

11 kolejka 13-10-2018 15:00 Carina Gubin 3 : 1 Steinpol-Ilanka Rzepin
  13-10-2018 15:00 Spójnia Ośno Lubuskie 0 : 3 Tęcza Krosno Odrzańskie
  13-10-2018 15:00 Korona Kożuchów 1 : 1 Odra Bytom Odrzański
  13-10-2018 15:00 Dąb Przybyszów 5 : 0 Czarni Browar Witnica
  13-10-2018 15:00 Pogoń Świebodzin 2 : 2 TS Masterchem Przylep
  13-10-2018 15:00 Arka Nowa Sól 1 : 2 ZAP Syrena Zbąszynek
  13-10-2018 15:00 Polonia Słubice 1 : 1 Sprotavia Szprotawa
  13-10-2018 15:30 Falubaz Zielona Góra 4 : 1 Lubuszanin Drezdenko

12 kolejka 20-10-2018 14:00 Steinpol-Ilanka Rzepin 1 : 1 Falubaz Zielona Góra
  20-10-2018 15:00 TS Masterchem Przylep 0 : 0 Korona Kożuchów
  20-10-2018 15:00 Lubuszanin Drezdenko 2 : 1 Arka Nowa Sól
  20-10-2018 15:00 Odra Bytom Odrzański 0 : 4 Dąb Przybyszów
  20-10-2018 15:00 ZAP Syrena Zbąszynek 0 : 0 Pogoń Świebodzin
  20-10-2018 15:00 Spójnia Ośno Lubuskie 2 : 0 Polonia Słubice
  20-10-2018 15:00 Tęcza Krosno Odrzańskie 4 : 3 Czarni Browar Witnica
  20-10-2018 15:00 Sprotavia Szprotawa 1 : 4 Carina Gubin

13 kolejka 27-10-2018 14:00 Czarni Browar Witnica 4 : 2 Odra Bytom Odrzański
  27-10-2018 14:30 Carina Gubin 6 : 0 Spójnia Ośno Lubuskie
  27-10-2018 14:30 Polonia Słubice 3 : 0 Tęcza Krosno Odrzańskie
  27-10-2018 14:30 Dąb Przybyszów 0 : 4 TS Masterchem Przylep
  27-10-2018 14:30 Korona Kożuchów 2 : 1 ZAP Syrena Zbąszynek
  27-10-2018 14:30 Arka Nowa Sól 1 : 2 Steinpol-Ilanka Rzepin
  27-10-2018 14:30 Pogoń Świebodzin 2 : 0 Lubuszanin Drezdenko
  27-10-2018 15:30 Falubaz Zielona Góra 5 : 0 Sprotavia Szprotawa

14 kolejka 03-11-2018 14:00 Polonia Słubice 1 : 1 Carina Gubin
  03-11-2018 14:00 Tęcza Krosno Odrzańskie 5 : 2 Odra Bytom Odrzański
  03-11-2018 14:00 Spójnia Ośno Lubuskie 1 : 2 Falubaz Zielona Góra
  03-11-2018 14:00 ZAP Syrena Zbąszynek 0 : 0 Dąb Przybyszów
  03-11-2018 14:00 TS Masterchem Przylep 5 : 0 Czarni Browar Witnica
  03-11-2018 14:00 Sprotavia Szprotawa 1 : 0 Arka Nowa Sól
  03-11-2018 14:00 Lubuszanin Drezdenko 3 : 1 Korona Kożuchów
  03-11-2018 14:00 Steinpol-Ilanka Rzepin 0 : 2 Pogoń Świebodzin

15 kolejka 10-11-2018 13:00 Czarni Browar Witnica 1 : 3 ZAP Syrena Zbąszynek
  10-11-2018 14:00 Pogoń Świebodzin 2 : 1 Sprotavia Szprotawa
  10-11-2018 14:00 Carina Gubin 1 : 2 Tęcza Krosno Odrzańskie
  10-11-2018 14:00 Odra Bytom Odrzański 3 : 4 TS Masterchem Przylep
  10-11-2018 14:00 Dąb Przybyszów 3 : 3 Lubuszanin Drezdenko
  10-11-2018 14:00 Korona Kożuchów 2 : 3 Steinpol-Ilanka Rzepin
  10-11-2018 14:00 Arka Nowa Sól 6 : 1 Spójnia Ośno Lubuskie
  10-11-2018 14:00 Falubaz Zielona Góra 4 : 1 Polonia Słubice