Sparingi: Dwie minimalne porażki

Kolejne dwa mecze sparingowe rozegrali przygotowujący się do rundy wiosennej piłkarze Czarnych Browar Witnica.

W środku tygodnia (8 lutego), w Karninie, ulegliśmy tamtejszemu Piastowi 3:2 (2:0). Lepiej zagraliśmy po przerwie, kiedy to po dwóch golach Kamila Kwiatkowskiego , wyrównaliśmy na 2:2. W samej końcówce, po kontrze, gola zdobyli jednak gospodarze i to oni zeszli z boiska jako zwycięzcy.

Dziś (12.02) w Witnicy podejmowaliśmy natomiast Łucznika Strzelce Krajeńskie (7 miejsce w IV lidze lubuskiej po rundzie jesiennej). Goście objęli prowadzenie w pierwszej połowie, a bramka padła z rzutu karnego. W drugiej części meczu przeważali Czarni, a Łucznik ograniczał się do kontr. Żadna z drużyn nie stworzyła sobie jednak klarownych sytuacji strzeleckich i wynik 0:1 utrzymał się do końca spotkania.

W przyszłym tygodniu zagramy na wyjeździe z Orłem Międzyrzecz (środa, 16 lutego, godz. 1730) oraz z Wartą Słońsk u siebie (sobota, 19 lutego, godz. 1100 - boisko przy ul. Ogrodowej). Orzeł zajmuje 11 miejsce w naszej grupie III ligi, natomiast Słońsk gra w IV lidze lubuskiej (11 miejsce).