Sparing: Flota Świnoujście - Czarni Browar Witnica 4:0 (4:0)

W meczu sparingowym z pierwszoligową Flotą Świnoujście zanotowaliśmy porażkę 0:4. Wszystkie bramki padły w pierwszej części meczu.

Flota - Czarni Browar Witnica 4-0 (4-0)

1-0 Mateusz Broź - 14 z karnego
2-0 Christian Ndubuisi Nnamani - 34
3-0 Mateusz Broź - 36
4-0 Christian Ndubuisi Nnamani - 40

Flota: Alan Wesołowski (46 Paweł Waśków), Radosław Jasiński, Piotr Kieruzel, Koba Szalamberidze (46 Solomon Bongwong Mawo), Marek Niewiada (46 Daniel Chyła), Christian Ndubuisi Nnamani, Mateusz Broź (46 Bartosz Śpiączka), Patryk Fryc, Tomasz Ostalczyk (46 Damian Misan), Weselin Marczew, Sebastian Zalepa (46 Ferdinand Chi Fon).

Czarni: Tomasz Narkun (46 Wojciech Abraszek), Michał Piśko, Jacek Makara, Mateusz Kozik, Karol Dębski, Marek Chraplak, Ryszard Serczyk, Michał Zakryszko (56 Paweł Dębski), Jakub Swinarski (89 Marcin Zagrywyj), Kamil Kwiatkowski (56 Karol Zakryszko), Krzysztof Grzybowski.

Sędziowie: Jarosław Rynkiewicz, Rafał Tądel, Marek Ares.

Czwartoligowa drużyna kierowana przez znanego trenera, a wcześniej zawodnika Mariusza Niewiadomskiego była dziś rywalem Floty Świnoujście. Po raz kolejny nasza drużyna nie strzeliła bramki w drugiej połowie, ale mimo to pewnie wygrała. Łupem bramkowym po równo podzielili się Nnamani i Broź. W 14 minucie ten pierwszy technicznym strzałem wykorzystał rzut karny podyktowany za rękę w polu karnym Piśki. Zanim padła druga bramka mieliśmy dwie doskonałe okazje Nnamaniego i jedną Niewiady. Worek z bramkami był rozdarty między 34 a 40 minutą. Oba gole Nnamaniego zdobyte zostały strzałami z pola karnego po podaniach Marczewa. Trzeciego zdobył Broź strzałem zza pola karnego. Po zmianach dokonanych w przerwie tempo znów spadło, chociaż nie brakowało doskonałych pozycji. W 48 dwukrotnie Misan nie poradził sobie w czystej pozycji, w 53 Marczew trafił w słupek, a w 75 Abraszek obronił potężną bombę Chi Fona z daleka. Goście jedyny celny strzał oddali w 88 minucie (Chraplak), ale nie mógł on zaskoczyć Waśkowa.