III liga, 17 kolejka (zaległy): Polonia/Sparta Świdnica - Czarni Browar Witnica 1:0 (0:0)

Dopiero 18 maja, w trzecim terminie, udało się rozegrać mecz 17 kolejki, pomiędzy Polonią/Spartą Świdnica i Czarnymi Browar Witnica. Za pierwszym razem (9 kwietnia) w Świdnicy odbywał się rajd, a później (3 maja) grę uniemożliwiła śnieżyca. Spotkanie pechowo przegraliśmy 1:0.

Przez 85 minut rywalizacja była wyrównana i żadnej z ekip nie udało się zdobyć gola. Lepsze sytuacje miała Witnica i to nasz zespół był bliższy objęcia prowadzenia. Najlepsze okazje zmarnowali Stanley OjiegoKrzysztof Grzybowski. Obaj nie wykorzystali sytuacji sam na sam z bramkarzem gospodarzy.

Gdy wydawało się, że mecz zakończy się bezbramkowym remisem, niefortunnie w polu karnym interweniował Tomasz Narkun, który sfaulował piłkarza Świdnicy. Jedenastkę na bramkę zamienił Dariusz Filipczak (85 minuta).

Czarni zagrali w następującym składzie: Narkun - Kuniczuk, Bednarczyk, Makara, Dębski - Grzybowski, M.Zakryszko, Serczyk, Kwiatkowski (79'Pabich) - K.Zakryszko, Ojiego.